המהפכה שבפנים – איך להיות מגניבים בשקל תשעים* – 2 – מחולצה לשמלה

מסתבר שבחורים יכולים להיות די שימושיים, אחרי שבטור הראשון ראינו בחורה שווה וחצי עירומה משתמשת בחולצה מכופתרת של גבר בשלל קונסטלציות והופכת אותה לשמלה/חצאית מגניבה למדי, אני ממשיכה את הקו, והפעם נראה איך אפשר להפוך חולצת טריקו של גבר (אחר) לשמלה קייצית לא רעה בכלל… בסוף עוד נתחיל לחבב את היצורים השעירים האלה (הסוף לז'אנר הספציפי מגיע אגב בשבוע הבא, בו אני אראה (ספויילר) איך הצלחתי להפוך בעצמי את החולצה שהאקס שלי הכי אהב בעולם לחצאית שמעולם לא טרחתי ללבוש) אבל היינו בהיום, והיום יש לנו עוד סרטון שמצליח בחמש דקות ללמד אותנו איך להפוך חולצת טריקו פשוטה לשמלה ראויה.

שמלת הפוסט חולצה כמובן לא תשרת אתכן בחתונה הבאה של החברה הכי טובה, אבל בחום המיוזע של הקיץ הישראלי, לא יזיקו שתיים שלוש כאלה בארון לשיטוטים היומיים ברחוב, להליכות לים, ולדרינק הלא מחייב בבר ההיפסטרים הקרוב לביתכן.

מטבע הדברים החולצה שמלה לא מתאימה לבחורות גבוהות, אז לגבי אלה מכן שגובהן מעל מטר שמונים, תמותו זונות! ולגבי אלה שהחברים הנוכחיים שלהם (והאקסים) נמוכים ממטר תשעים או שוקלים פחות ממאה קילו, אתן תצטרכו לאתר לעצמכן חולצות XL ומעלה בארונות של אחרים, או לקנות, ואם לקנות, אז תמיד עדיף יד שניה. חנויות הוינטג' מלאות בחולצות במידות גדולות, כנראה מהתקופה המעולה שבה להיות שמן היה להיות בריא ויפה (ימי הבייניים עד המאה התשע עשרה ו/או קייט מוס) ואם כבר חנויות וינטג' ראויות אז הנה אחת שמגיע לה פירגון dayJob ואלה רק חלק קטן ממבחר החולצות השוות שמחכות לכן שם, עליהן תוכלו להתאמן בהכנת שמלות.

לעבודה.

טווח מחירים 40 -60 ש"ח

אנחנו עולות אותו דבר

לבלוג האישי של שני Blonde Bleach

*שקל תשעים נשמע טוב אבל יש מצב שנגרד את המאה מלמטה

היה ראשון להגיב