הקייטנה הבאה שלכם – Camp Grounded

חופשת הקיץ הנוכחית אמנם הסתיימה, אבל אף פעם לא מוקדם מידי על מנת להתחיל לתכנן את הבאה, ובהתאמה, מחנה הקיץ Camp Grounded פותח כבר עכשיו את ההרשמה לקיץ 2014, הנמצא ממש מעבר לפינה. אל תטרחו לקרוא לילדים למחשב ולשאול לדעתם, מחנה הקיץ הספציפי הזה מיועד למבוגרים, והוא כולל שלושה ימים של גמילה דיגיטלית, כאשר את מקומם של המחשבים הניידים והטלפונים החכמים, תופסות שלל פעילויות חברתיות המבטיחות להשיב לכם את שלוות הנפש ושמחת החיים. במילים אחרות, מחנה הקיץ מבטיח לקחת בוגרים מיושבים בדעתם הסובלים מהתמכרות כזו או אחרת לשטף המידע, ולהפוך אותם בתוך מספר שעות לילדים פוחזים וחסרי דאגות.

"קיץ 2013 היה מדהים. קיץ 2014 עומד להיות לא ייאמן!" בהצהרה זו נפתח עמוד הבית של אתר המחנה, ומהתבוננות באלבום התמונות, דומה שיש אמת בפרסום הזה. ארוחות המוניות, תחרות כשרונות, מלחמת כריות, משחקי חברה, קומזיצים, רחצה בנהר הקרוב והתגנבויות ליליות הן רק חלק מהפעילויות שמבטיחות להביא אותנו למצב האינפנטילי הרצוי, ולאלה מאיתנו שלמרות הכל יחושו צורך עז להקליד דבר מה, יחכו מכונות כתיבה ייעודיות במחנה.

מנותקים ומאושרים (courtesy of camogrounded.org)

250 אנשים בארוחה ואף לא אחד בוהה במסך... (courtesy of camogrounded.org)

הקייטנה עצמה מתרחשת במחנה צופים פסטורלי כבן מאה שנה (courtesy of camogrounded.org)

ערב נורמטיבי במחנה (courtesy of camogrounded.org)

ומישהי שפשוט היתה חייבת לרגע לברוח הצידה ולצייץ (courtesy of camogrounded.org)

 

ההרשמה למחזורים הבאים של הקייטנה (6-9 ליוני13-16 ליוני 20-23 ליוני) כבר החלה, והעלות היא 395$ לאדם (כולל ארוחות, לינה, וכריות להחלפה). מאחר והקייטנה מתרחשת בקליפורניה שטופת השמש, היא מיועדת בעיקר לאלה מכם שתכננו בכל מקרה לטייל באזור באותה תקופה, ורוצים לשלב חוויה יוצאת דופן במהלך החופשה. מעבר לכך, לא נותר לנו אלא לקוות שמישהו בארץ ירים את הכפפה ויאתר את המקום הנכון, על מנת שבקיץ הקרוב תדע גם ציון קייטנת גמילה משלה, ומוטב מוקדם מאשר מאוחר. היינו עושים זאת בעצמנו, אבל אין בגופנו ולו עצם יזמית אחת, וככל הנראה הניסון היה פוגם לנו בשנ"צ.

___________

היה ראשון להגיב