ישיבת ועד בית – 1 – מכניסים צבע לחיים

לא מעט מילים נכתבו בשנים האחרונות על נזקי הפרבור, כמו גם על חוסר היעילות האנרגטית והעירונית של מגדלי היוקרה שהחלו לצוץ בכל פינה, אולם, לא מספיק מילים נכתבו על האפשרויות העומדות בפני דיירים בבתים משותפים ונורמטיביים, לשפר ולשדרג את חייהם, ולעשות זאת מבלי להיכנס להוצאות כבדות ומיותרות. בניינים רבים שנבנו בשנות החמישים והשישים של המדינה עומדים כיום מוזנחים ומתפוררים, ושיפוץ החלקים המשותפים בהם הוא לעיתים משימה מורכבת מאחר ודירות רבות משמשות שוכרים, ובעליהן אינם מעוניינים להשקיע כסף נוסף שאינו הכרחי. מנגד, חדר המדרגות שלנו הוא הדבר הראשון שאנחנו רואים במהלך היום, ועזובה והזנחה הם מתכון בטוח לדיכאון חמור במיוחד ביום ראשון.
אז מאחר ואמרנו שהוצאות כבדות אינן באות בחשבון, אנחנו נאלצים לוותר על שדרוג נוסח "האחים שגראוי", ועדיין, יש לא מעט פעולות פשוטות וזולות שיכולות להעלות חיוך על הפנים של הדיירים, והראשונה והפשוטה שבהן היא הכנסה של קצת צבע לחיים. שני רינג, מעצבת פנים, שמחה לעזור לנו ולהדגים.

_________

אחרי שנה של מגורים בבניין החדש שעברתי אליו, במהלכה פגשתי בכל בוקר את הצהוב הדהוי והמלוכלך שעיטר את חדר המדרגות שלנו, החלטתי לעשות מעשה. פניתי אל הדיירים האחרים ולאחר מסע שכנוע קצר הצלחתי לגייס סכום כסף קטן מכל אחת מעשרים הדירות שבבניין, ובאמצעותו פניתי למשימה הראשונה שעמדה על הפרק – צביעת הכניסה לבניין וכל חדר המדרגות.

הצהוב הוחלף בירוק, סגול, כחול וורוד, בגוונים רכים ועדינים.

למרות שיש עוד עבודה רבה לעשות, השינוי הקטן שביצענו עזר לשנות את כל האווירה בבניין, והימים שלנו מתחילים ונגמרים בצורה הרבה יותר צבעונית, ואתם יותר ממוזמנים להתרשם בעצמכם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

___________

לאתר של שני רינג desiRing

___________

1 תגובה

 • הגב מרץ 14, 2016

  אלדד

  אני מעדיף קודם. כמו לשים ליפסטיק על חזיר 😉

  יש משהו הארדקור,לא מתפשר ולא נחמד בביניינים הישנים
  כמו מראים לנו את האמת המרה(לעיתים) בלי לייפות אותה.

  חוץ מהכניסה למעלית שבאמת הייתה מלוכלכת ושם היה צריך לנקות פשוט או לחדש את הצבע.

    

השאירו תגובה