המהפכה שבפנים – איך להיות מגניבים בשקל תשעים* – 3 – מחולצה לצעיף

אוקי, אני חייבת לכם התנצלות. בטור הקודם הבטחתי לסיים את טרילוגיית החולצות הנוכחית בהצגה של חצאית סופר קולית שעשיתי מחולצת טריקו אהובה של האקס, אבל מסתבר שלא רק שלא יצא לי ללבוש אותה, אני גם לא ממש יודעת איפה היא נמצאת. אני יכולה רק לקוות שהאקס לא אהב אותה עד כדי כך שהוא ממשיך ללבוש אותה גם בצורתה הנוכחית… לאלה מכן שהתאכזבו –  לקראת הקיץ הבא אני מבטיחה לייצר ולתעד חצאית דומה מקולקציית הטי שרטים של האקס הבא.

החולצה חצאית תנצ"ב בתמונה ששרדה בפייסבוק

ולענייננו. הלילה עוברים לשעון חורף, וזאת בשורה טובה למרות הבזבוז למשק ולמרות שמדובר בקונספירציה של חרדים גרגרנים, וזאת משלוש סיבות: המילה "חורף", עוד שעה לישון בלילה, והמילה "חורף".

אני מניחה שאחרי יולי אוגוסט בגיהנום, סליחה, בתל אביב, כל אדם מתחיל לכשכש בעצם הזנב כשהוא שומע את המילה חורף, אבל במקרה שלי השמחה היא כפולה ומכופלת, כמי שנולדה בערבות הקפואות של ברית המועצות (לשעבר) אני מרגישה הכי בנוח בטמפרטורה שנעה בין מינוס 20 למינוס 40 מעלות, וכמי שאוהבת בגדים, החורף מעניק הזדמנות טובה להוסיף עוד כמה שכבות של פריטים שווים, ובראשם, צעיפים.

הצעיף הוא לדעתי יצירת המופת של החורף, פריט קטן אבל משמעותי שיכול להפתיע ולשדרג כל הופעה. רק תכרכי צעיף צמר כהה מסביב לצווארך ואת מיד הופכת למשוררת פריזאית שנמצאת בדרכה להשליך עצמה מעבר למעקה גשר פונט נוף. צעיף לבן או בהיר ואת סטודנטית באוקספורד שממהרת לספריה בעת תקופת מבחנים. צעיף צבעוני ואת ברלניאית חסרת דאגות שממהרת לאפטר בברגהיים… בקיצור, צעיף יהפוך אתכם לאירופאים בסבירות גבוהה יותר מזו של דרכון רומני.

אז היום בצעיפים עסקיננו, ולהלן הדרך היעילה והבטוחה להפוך את חולצת הטישרט הישנה של אמריקן אפרל ששוכבת בארון שלכן ומעלה אבק כבר שנה, לצעיף סופר קולי שיסחוט מחמאות  בכל מסיבה. בשני הטורים הקודמים העלתי סרטונים אז רק כדי להסיר ספקות מלבכם, הפעם בצעתי את המטלה בעצמי והתמונות הבאות צולמו בביתי, הן מסבירות צעד צעד כיצד לבצע את הטרנספורמציה, לאלה מכן שמעדיפות, קישור לוידאו נמצא בתחתית העמוד.

1. צעד ראשון – מצאי חולצה בתולה להעלותה לקורבן

2. גזרי את החולצה בקו ישר מתחת לקו השרוולים

3. גזרי רצועות בעובי של כ 1-2 סנטימטרים

4. את הרצועות יש למשוך ולמתוח עד לקבל מראה הספגטי שבתמונה

5. לאחר קבל מראה הספגטי יש לגזור סנטימטר וחצי כלפי מעלה ולעשות קשר

6. זהו. עשר דקות עבודה וחולצה שנזנחה למות בעמקי הארון זוכה לעדנה. הצעיף מוכן, נשאר רק לחכות שמזג האוויר יתאים את עצמו לשעון.

7. משהו לא היה ברור? הנה לינק לסרטון

__________

לבלוג האישי של שני Blonde Bleach

*שקל תשעים נשמע טוב אבל יש מצב שנגרד את המאה מלמטה

תגובות7

 • הגב אוקטובר 2, 2011

  אסול

  גאוני!!!

  כל הכבוד! 🙂 

    

 • הגב אוקטובר 2, 2011

  blonde bleach

  תודה רבה! עכשיו לכי תעשי לך גם אחד כזה.

    

 • הגב אוקטובר 2, 2011

  קרלה ברוני

  מקסים ביותר – WAW

    

 • הגב אוקטובר 2, 2011

  ניקולא סרקוזי

  Vivre La Revolution

    

 • הגב אוקטובר 11, 2011

  אדית

  נפלא!!
  את הערימה הבאה של החולצות, במקום ליד שניה, אשאיר לי אחת לשימושוב שכזה.
  תודה!! 

    

 • הגב ינואר 2, 2012

  נטע

  הסרטון לא עולה! הוא טוען שהוא סירטון פרטי :\ 

    

 • מערכת סלואו
  הגב ינואר 2, 2012

  מערכת סלואו

  צודקת, כנראה ששינו את ההגדרות שלו, תודה, אנחנו ננסה לאתר לו תחליף ראוי ברשת

    

השאירו תגובה