שידורי המגפה

עומר טויב, עדין נר דוד ויונתן קאופמן הם שלושה צעירים שברוח התקופה החליטו ליצור סדרת רשת חדשה – שידורי המגפה – במהלכה הם מארחים בכל פרק אורח אחד לשיחה.

הנה מה שהם כותבים על עצמם, ועל היזמה, בעמוד הפייסבוק שלה:

"אנחנו שלושה צעירים, וכמו כולם כרגע סגורים בין כותלי ביתנו בלי יכולת לצאת ולהסתובב. בתחילתה של תקופה משונה וייחודית זו, החלטנו שאנחנו רוצים ליצור מקום לשיח מחדש ומפרה, שיאפשר לכולםן גישה לתוכן רלוונטי ומגוון, דרך פגישה עם מובילי דעה בחברה הישראלית ובעולם.

בכוונתנו לארח נשים וגברים מכל קצוות הקהילה, הישראלית והבינלאומית. אנשי רוח ומעשה, אנשי תרבות ופעילים חברתיים, פוליטיקאים ומנהיגות בקהילה המקומית. גם כן חברים טובים שיש להם עניין להוסיף.

אנחנו מוצאים בבידוד החברתי הזדמנות!

היום כבר אין ספק שאנחנו חיים בתקופה משמעותית וחשובה, ואנו מאמינים שזהו עתו של הדור הצעיר לקחת אחריות על התוכן שהוא צורך. הרבה נאמר בשמו של הדור הזה, אך לא מספיק נשמע מתוכו.

התקשורת המסחרית והציבורית היום לא ממלאת את כלל מחויבותה לציבור הרחב, לא בתוכן שהיא מעבירה ולא בצורה שהיא בוחרת להעביר אותו. אנו לא מנסים להוות תחליף לתקשורת, אלא מעוניינים לספק דרכים חדשות וכיווני הסתכלות חדשים על המציאות הנוכחית דרך המפגש הבלתי מתווך ,ערבוב התפישות וסינכרון הידע.

מוזמנים להצטרף אלינו ולעבור את התקופה המורכבת הזאת יחד, גם אם רק באופן וירטואלי. בואו נצלול יחד איתנו לחוויה אינטלקטואלית ותרבותית נסיונית, כולנו תקווה שיחד נטווה דרך ומציאות חדשה – ברוכים הבאים

●שידורי המגפה●"

היה לי את הכבוד להשתתף בפרק השישי (קדמו לי אורחים יקרים ומכובדים כעפרי אילני ונעמה ריבה) ולפטפט את עצמי לדעת אודות האטה בשלל תחומים.
אם עדיין לא נמאס לכם ממני לחלוטין, הנה הפרק המלא (וגם לינקים להאזנה בחלקים).

אז מה זה בעצם תנועת ההאטה? (9:54 דק')
https://soundcloud.com/omer-toib/broadcasting-the-pandemic6a

חיים איטיים בעידן דיגיטלי בימי קורונה -הכיצד? (8:13 דק')
https://soundcloud.com/omer-toib/broadcasting-the-pandemic6b

לבלוע את כל העולם – איך מטיילים לאט? (13:05 דק')
https://soundcloud.com/omer-toib/broadcasting-the-pandemic6c

אני רוצה להאט אבל לא להפוך לעצלן – מרעיון לפרקטיקה, יישום בפועל של עקרונות ההאטה במסלול החיים שלי. (8:38 דק')
https://soundcloud.com/omer-toib/broadcasting-the-pandemic6d

 

 

כרגיל, למי שרוצה עוד, עותק של הספר "היסטוריה של מהירות" ניתן לרכוש ממש פה

 

עיצוב: יובל שץ

 

היה ראשון להגיב